головна| про нас| історія школи | педколектив | легенди | наші напрацювання | наші координати

Клубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів сьогодні

Заснована в 1893 році, в 1940 р. стала середньою, (був перший випуск).

Творче кредо педагогічного колективу:

«Формування і розвиток вільної, життєрадісної та талановитої особистості, озброєної знаннями, здатної до творчої діяльності і високоморальної поведінки»

Проблема над якою працює школа:

Особистісно-зорієнтоване навчання та виховання школярів

Адміністрація:

Директор: Шелепнюк Роман Леонідович, вчитель географії і історії, І категорія, тел.: дом.: 3-85-31

Заступник з навчально-виховної роботи: Якубовська Наталія Олександрівна, вчитель етики і історії, І категорія, тел.: дом.: 3-82-38

Заступник з виховної роботи: Завальська Людмила Іванівна, вчитель історії, ІІ категорія

Кадровий паспорт:

З сумісниками 25 педагогів (21+4) з них 21 має повну вищу освіту, 5 – базову вищу освіту

категорії: «вища» -- 5 педагогів, з них мають звання: 1 – «старший вчитель», 3 – «вчитель- методист» І – 8 педагогів, «спеціаліст» -- 2 педагоги (ще не атестувалися)

Пріоритетні напрямки діяльності:

1.     Диференціація як засіб індивідуалізації навчання, створення умов розвитку обдарованої особистості.

2.     Виховання учнів на традиціях та історії українського народу.

3.     Розвиток та виховання самостійності, ініціативності кожного учня школи.

4.     Створення умов для здобуття якісної освіти всім учням школи.

5.     Оволодіння вчителями комп’ютерними технологіями і використання кабінету інформатики в навчально-виховному процесі.

Профілі навчання:

1.     Суспільно-гуманітарний – на базі Клубівської ЗОШ І – ІІІ ст..

2.     Технологічний (комп’ютерна, тракторна, швейна справи) – на базі Михнівської ЗОШ І – ІІІ ст..

Основні компоненти інноваційного іміджу школи:

1.     Впровадження в навчально-виховний процес інноваційних методик і технологій.

2.     Участь у дослідницькій роботі.

3.     Накопичення, апробація, пропаганда та впровадження в практику перспективного педагогічного досвіду вчителів-новаторів.

Наукова діяльність вчителів та учнів:

1.     Працює МАН. Учні 9 – 11 класів з учителем історії Ковальчуком В. В. досліджують окремі проблеми історії Ізяславщини та Хмельниччини. Пошуки, описи археологічних стоянок, робота з архівними документами та публікаціями, участь у наукових конференціях та захисті наукових робіт.

2.     Вчителька Романюк Тамара Миколаївна є співавтором посібника для вчителів початкових класів «Особистість. Інновації. Творчість. Людина». У ньому зібрані методичні поради, розробки нестандартних уроків, та цікаві форми проведення позакласних заходів. Працює по реалізації програми «Крок за кроком».

Складові успіху школи:

Досвідчені високопрофесійні кадри, матеріальна база, охоплення більшості дітей позакласною та позашкільною роботою (гуртки, секції, клуби, музична школа), співпраця з батьками.

Зв’язки закладу: між ЗОШ – в межах району, є договори про співпрацю між школою і Рівненським національним університетом водного господарства та природокористування, а також між школою і Хмельницьким інститутом економіки і підприємництва.

Позакласна діяльність:

працює 15 гуртків, а також філія Плужнянської музичної школи, діє волонтерський загін, підліткові  та молодіжні об’єднання «Юнь Поділля», «Європейський вибір».