НАШІ НАПРАЦЮВАННЯ

головна| про нас| історія школи | педколектив | фотогалерея | легенди | наші координати | школа сьогодні

НАШІ НАПРАЦЮВАННЯ

• Складання таблиці множення числа 3, Романюк Т. М.,

Конспект уроку математики у 2 класі. Урок був відзначений дипломом VII Всеукраїнського огляду - конкурсу "Панорама творчих уроків".

• До проектів, Якубовський І. В, вчитель трудового навчання,

Розглядаються питання організації трудового навчання за проектною методикою. Допоміжні матеріали для організації куточка по проектній технології.

• План уроку 90 хв, Якубовський І. В., вчитель трудового навчання,

Шаблон-заготовка план-конспекту уроку для спарених уроків.

• План уроку 45 хв, Якубовський І. В., вчитель трудового навчання,

Шаблон-заготовка план-конспекту уроку на 45 хвилин.

• Тести 5клас, Якубовський І. В., вчитель трудового навчання,

Тестові завдання для тематичного оцінювання з технічної праці в 5 класі, .

• Тести по Т\Б, Якубовський І. В., вчитель трудового навчання,

Невеликі тести для контролю знань учнів з безпеки праці перед роботою на механічних верстатах.

• 1917 - 1922 роки, Ковальчук В. В., вчитель історії та права

В НАУКОВІЙ РОБОТІ КУКУРІКИ ЯРОСЛАВА, НИНІ АСПІРАНТА НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. ДРАГОМАНОВА ПОДАНО НАЙДЕТАЛЬНІШИЙ НА СЬОГОДНІ ОГЛЯД ПОДІЙ, ЩО ВІДБУВАЛИСЬ НА ТЕРЕНАХ ЗАСЛАВСЬКОГО ПОВІТУ В РОКИ НАЦІОНАЛЬНО-ВИЗВОЛЬНИХ ЗМАГАНЬ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ У 1917 – 1922 РР.

Більшість архівних матеріалів використано вперше.

• Результати реалізації проекту, Ковальчук В. В., вчитель історії та права,

Представляємо вашій увазі результати реалізації багаторічного проекту з історичного краєзнавства, що реалізується в нашій школі. Хто глибше зацікавиться даною проблемою – можна звернутись до адміністрації школи чи вчителя історії, або регулярно відвідувати цю сторінку. Вона буде поступово поповнюватись відповідними матеріалами.

• Колективізація на Заславщині, Ковальчук В. В., вчитель історії та права

• Безпечна Україна, Ковальчук В. В., вчитель історії та права,

Твір - есе Кузьмук Мар’яни учениці 11 класу Клубівської ЗОШ І-ІІІ ст..

• Династія князів Заславських, Ковальчук В. В., вчитель історії та права

В РОБОТІ ХОМ’ЯКА ЮРІЯ, НИНІ СТУДЕНТА 1 КУРСУ ІСТФАКУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УН-ТУ ПОДАНО ІСТОРІЮ ДІЯЛЬНОСТІ ВІДОМОЇ МАГНАТСЬКОЇ РОДИНИ УКРАЇНСЬКИХ КНЯЗІВ ЗАСЛАВСЬКИХ, ВИСВІТЛЕНО МІСЦЕ ОКРЕМИХ ПРЕДСТАВНИКІВ ВИЩЕНАЗВАНОЇ ДИНАСТІЇ В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ТА НАШОГО КРАЮ.

<< завантажити >>

• Плани для 5-9 класів за новою програмою, Якубовський І. В., вчитель трудового навчання,

Планування уроків трудового навчання у 5-9 класах за новою програмою на перше півріччя.

• Віртуальний географічний майданчик, Шелепнюк Р. Л., вчитель географії,

Електронний посібник на уроки географії у 6-му класі