Неділя, 22.10.2017, 18:42

Головна » 2011 » Січень » 7 » Зимові свята у Клубівці розпочалися!
Зимові свята у Клубівці розпочалися!

З давніх давен наша Україна славиться величними традиційними святами та обрядами. Одним із свят, яке відзначали наші діди та прадіди, було велике зимове свято - день Андрія. І клубівська молодь підтримує цю традицію, а тому в переддень Андрія, ввечері, зібралася в будинку культури. Розпочалося свято розповіддю священика місцевої православної церкви отця Олександра про одного із апостолів Ісуса Христа, Андрія Первозванного.

Продовжили свято веселі «Андріївські вечорниці». Глядачі перенеслися в українську хату, з вишитими рушниками, українськими рабчаками, розмальованою піччю, образами. Щедра господиня приймала гостей, дівчат та парубків.  Були на святі пісні і танці й коломийки,  небилиці, вареники і звичайно ж калита, біля якої проводилися веселі ігри. Господині допомагали два куми, які щойно повернулися із базару і розважали присутніх веселим гумором та цікавими подарунками. Крім звичайних гадань на плоті, на дзеркалі, на чоботях, свічках, і навіть пампушках, дівчата та  хлопці могли взнати свою долю і в «справжніх» циганок.

Глядачі, виходячи із зали, із задоволенням дякували організаторам та учасникам свята. Зокрема, директору СБК Самчук Н. Й, бібліотекарю Петрук Л. В., художньому керівнику Янчуку О. В., заміснику директора школи по виховній роботі Шелепнюку Р. Л., педагогу-організатору школи Губенко Ю. М., а також учням школи: Гудзь О., Гудзь Л., Самчук Г., Якобчуку В., Власенко С., Гнатюку Р., Левчуну Г., Зозуленко О., Спеціальному Д., Мірецькому Д., Бурдяку Д., Зарембі І., Мох Д., Левчун А., Лобачук А., Троц М., Довгій А., Мородецькій М..

Переглядів: 575 | Додав: sch-kl | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2011  »