Четвер, 14.12.2017, 05:30

Головна » 2011 » Грудень » 13 » У барвінок зодягайся українське слово
У барвінок зодягайся українське слово

Саме під такою назвою пройшов захід у Клубівській ЗОШ І-ІІІ ступенів з учнями 2-3 класу.

Зал святково прикрашений в українському національному стилі. Оформлена ілюстративно-тематична виставка «До мови доторкнемося серцем». Учні 3-го класу в національних костюмах.

9 листопада в день вшанування памяті  Нестора Літописця ми святкуємо День української писемності та мови.

За часів Руси книжки цінувались, як рідкісні скарби. Вони були, немов багатоводні річки, що наповнюють Всесвіт мудрістю незмірних глибин.

Історія залишила невелику кількість імен руських літописців. І серед них особливу увагу привертає Нестор, твори якого промовляють до нас з глибин віків. Невипадково і День української писемності ми пов’язуємо з його іменем.

Учні 3-го класу запросили гостей на хліб, на сіль, на слово щире, на бесіду мудру, на свято української мови.

Скільки ніжних, мудрих і ласкавих слів ми почули з вуст маленьких школяриків про мову. Ми не завжди пам’ятаємо про те, яке багатство є у кожного з нас, не завжди помічаємо його, не завжди цінуємо його. Але без нього не можемо жити. Це наша мова. Вона нам рідна як мати та батько, як та земля, на якій ми зростаємо.

Бо це мова, яку ми всі чуємо змалку, якою ми промовили перші слова. Це мова зрозуміла і рідна нам всім. І без неї немає нашого народу.

Українська мова прекрасна і в піснях про що переконались гості свята, почувши пісні 3-го класу: « ой, у лузі калина», « Козачата», «Пісня про рушник».

І авторську пісню « Весні, весна» подарував всім присутнім вчитель музики і співів школи О. Янчук.

Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово!

У барвінок зодягайся, українське слово.

Колосися житом в полі, піснею в оселі.

Щоб на все життя з тобою ми запам’ятали,

Як з дитячої колиски мову покохали.

Свято провели і підготували класний керівник 3-го класу Л. Файчук і бібліотекарі шкільної і сільської бібліотеки.
Переглядів: 1099 | Додав: sch-kl | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2011  »