Субота, 18.11.2017, 03:42

Головна » 2010 » Грудень » 20 » тиждень англійської мови
тиждень англійської мови

Дивіться фоторепортаж.

З 29.11.10 по 03.12.10 в Клубівській ЗОШ I-III ст. пройшов тиждень англійської мови, який організували, вчителі англійської мови Плаксій І. П. та Романюк О. А.

В перший день відбулося урочисте відкриття в приміщенні кабінету англійської мови. Учні змогли розширити та поглибити свої країнознавчі знання про Великобританію. За допомогою ілюстративного матеріалу учні ознайомилися із визначними пам'ятками Лондона, здійснили  заочну мандрівку визначними місцями столиці, відвідали королівські парки Лондона, старовинну церкву Вестмінстерське абатство, побачили велетенську башту з годинником – Біг Бен, відвідали найбільший зоопарк у світі.

У вівторок було проведено вікторину «Знавці англійської мови» для учнів 4-5 класів з метою активізації мовних та країнознавчих навичків учнів, розширення їх кругозору, розвитку навичок колективної роботи, швидкої мовленнєвої реакції. У 6 –му класі була проведена вікторина «Interesting English», де використовувались цікаві розвивальні завдання.

З учнів 4-5 класів сформовано 2 команди. I команду «Falcons» очолив Романюк К., II команду «Clever mice»- Кушнірук В. По завершенні вікторини учні продекламували улюблені вірші та заспівали пісню «English language».

У середу відбулася виставка творчих робіт учнів Клубівської ЗОШ. Серед представлених робіт були вітальні листівки до Нового року, з Днем народження, родинне дерево, проекти на тему «Моя сім'я», «Професії моїх батьків», відгуки на прочитану книгу. Учні 8 класу представили шкільну газету на тему «Why are you learning English »

У четвер учні 4, 5, 11 класів взяли участь у міжнародному конкурсі «Гринвіч». У 2 класі було проведено свято англійської абетки «ABC Party» де учні демонстрували свої знання алфавіту, лексичні та фонетичні навички.

У 7класі організовано «Брейн-ринг» з метою активізації лексико-граматичного матеріалу вивчених тем.

В п'ятницю учні 9-11 класів взяли участь в інтелектуальній грі «Брейн-ринг»  «Do you known English well?». Гра пройшла під девізом «You cannot win if you don't begin». Дві команди змагалися у різноманітних конкурсних змаганнях. Учні отримали масу емоцій, вражень та задоволення. По закінченні гри відбулося закриття та підведення підсумків анкетування учнів 8-11 класів на тему «Your studying at school».

Переглядів: 3174 | Додав: sch-kl | Рейтинг: 1.5/2
«  Грудень 2010  »