Середа, 20.09.2017, 10:36

Головна » 2010 » Березень » 17 » Свято «Пам’яті Шевченка» у Клубівці
Свято «Пам’яті Шевченка» у Клубівці

Український народ щорічно вшановує видатного сина, геніального поета, полум`яного борця за свободу і щастя народу – Тараса Григоровича Шевченка.

10 березня 2010 року в Клубівській ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом Захарчук Н.Л., вчительки української мови і літератури та учнів школи було організовано і проведено в сільському будинку культури свято «Пам`яті Т. Шевченка».

Святково прибраний зал. На сцені українська оселя. А почесне місце в ній зайняв портрет Т.Г.Шевченка, прикрашений вишитим рушником.

Ведучі свята Самчук Ганна та Бондаренко Артем разом з учасниками пережили всі щасливі і сумні моменти з життя Кобзаря.  На святі учні декламували вірші Т.Шевченка: «Думка», «Заповіт»,  «Лілея» та інші. Активними учасниками були учні 6,8,10-А і 10-Б класів.

До уваги глядачів були представлені цікаві інсценізації з творів Т.Шевченка. У сценічних костюмах юні актори увійшли в свої ролі так, що глядачі, нібито самі побували разом з ними у тому неповторному світі.

Досить цікавими були фрагменти інсценізовані про дитинство Т.Шевченка за твором О. Іваненка «Тарасові шляхи» учнями 6 і 8 класів.  Чудово розкрили свої таланти та майстерно зуміли передати душевний стан героїв учні 10-А класу в інсценізації поеми "Катерина" Т. Шевченка та учні 10-Б класу інсценізацією поеми "Наймичка" Т.Шевченка.     На святі звучали пісні на слова Т.Шевченка «Думи мої, думи мої», «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні учнів 6 класу. За допомогу у підготовці свята висловлюємо також подяку Самчук Н.Й.- директору будинку культури за святково прибраний зал та надання українських костюмів учасникам. ПетрукЛ.В- сільському бібліотекарю за організацію виставки «Безсмертна книга»-«Кобзар», художньому керівнику, вчителю музичного мистецтва - Янчуку О.В. за музичне оформлення.

Свято пройшло надзвичайно цікаво. Всі учасники та гості були приємно задоволені.

Голова  ради учнівського самоврядування Гудзь Ольга

учениця 10а класу Клубівської ЗОШ І-ІІІст.

Переглядів: 933 | Додав: sch-kl | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2010  »