Неділя, 22.10.2017, 18:42

Головна » 2016 » Травень » 1 » Свято Букваря
Свято Букваря

Є книг багато – радісних, печальних, товстих, тоненьких, барвистих, наче жар. Але одна – книжкам усім начальник, і звуть її по – справжньому – Буквар.

На свято були запрошені вчителі, батьки та учні 1- 4класів. Святково оформлений зал, розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Історія виникнення букваря». Свято відкриває вчителька 1 класу Прокопивнюк Людмила Олександрівна.

Є святкових днів багато

На листках календаря.

А між ними й наше свято-

Вшанування букваря!

Саме  з таких красивих слів розпочалося прощання з Буквариком. Скільки старань й зусиль було докладено Людмилою Олександрівною, учнями й батьками. Недаремно першокласники звертаються до своєї першої вчительки: «Згадайте , люба вчителько, матусі й татусі, як «бекали» і «мекали » спочатку ми усі.

Цікаво і змістовно пройшло свято прощання з Буквариком тому, що на свято завітали: поштар Печкін, Циганка , Шапокляк, Дівчинка –Плакса, Баба Яга, Пеппі Довга Панчоха, Помилка, Буквар, Читанка, Рідна мова.  Учні виразно декламували вірші, розвивали акторські здібності, фантазували,уявляли.

На святі прозвучали веселі пісеньки під керівництвом вчительки музичного мистецтва Астапенко Ірини : «Промінчик», Букварик», «Мій букварик», «Гей, чули-чули…»  і на завершення свята першокласники виконали Вальс, а вчителька  першого класу  вручила своїм вихованцям посвідчення, у яких зазначені їхні перші успіхи у навчанні та вихованні, подяки батькам за активну допомогу у здоланні перших сходинок у житті своїх діток. Вихованні у діток любові до книги, дружніх стосунків, родинних почуттів.

Учні 4 класу теж прийшли привітати своїх маленьких товаришів і залюбки розповіли свої різні і цікаві історії у які вони потрапляли протягом чотирьох років навчання.

Свято провели і підготували вчителька 1 класу Прокопивнюк Л.О., бібліотекар школи Шарко М.Г., педагог – організатор Губенко Ю.М. , вчителька музики Астапенко І.А..

Переглядів: 182 | Додав: sch-kl | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2016  »