Неділя, 18.11.2018, 13:50

Головна » 2018 » Січень » 29 » Підсумки І семестру
Підсумки І семестру

Протягом І семестру 2017-2018 навчального року учні Клубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів приймали участь у конкурсах, акціях, учнівських олімпіадах, спортивних змаганнях. Ставали їх учасниками та призерами.

Самойлюк Вікторія учениця 3-го класу прийняла участь у конкурсі з української мови ім. П. Яцика де посіла ІІ місце, підготувала вчитель Прокопивнюк Людмила Олександрівна.

Прокопивнюк Ангеліна учениця 4-го класу прийняла участь у конкурсі з української мови ім. П. Яцика де посіла ІІІ місце, підготувала вчитель Романюк Тамара Миколаївна.

Балій Максим учень 5-го класу прийняв участь у мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка  де посів ІІІ місце, підготувала вчитель  Бондарук Наталія Миколаївна.

Довга Діана  учениця  6-го класу прийняла  участь у мовно-літературному конкурсі ім. Т.Шевченка  де посів ІІІ місце, підготувала вчитель Горбатюк Лідія Василівна.

Кукуріка Ілона учениця 7-го класу прийняла участь у районній олімпіаді з української мови та літератури де посіла ІІІ місце, підготувала вчитель Горбатюк Лідія Василівна.

Возняковська  Христина учениця 7-го класу прийняла участь у районній олімпіаді з української мови та літератури - посіла ІІІ місце, підготувала вчитель Бондарук Наталія Миколаївна.

Шинкар Діана учениця 11-го класу прийняла участь у п’ятьох районних  олімпіадах: з екології посіла І місце, підготувала вчитель Поліщук Олена Іванівна; з історії - посіла ІІ місце, підготувала вчитель Завальська Людмила Іванівна; з географії – ІІІ місце, підготував вчитель Шелепнюк Роман Леонідович; з хімії – ІІІ місце, підготувала вчитель Струтинська Тамара Олександрівна; з інформаційних технологій – ІІІ місце, підготував вчитель Якубовський Іван Володимирович. Також Діана прийме участь у обласній олімпіаді з екології.

Білько Назарій учень 11-го класу прийняв участь у районній олімпіаді з технологій - посів ІІ місце, підготував вчитель Якубовський Іван Володимирович. Назарій був учасником ІІ-ї обласної молодіжної науково-практичної конференції «Хмельниччина в роки Української революції 1917-1921рр.», робота видана у збірнику присвяченому сторічному ювілеєві Української революції, підготувала вчитель Завальська Людмила Іванівна.

Якобчук Марина учениця 11-го класу прийняла участь у конкурсі з української мови ім. П. Яцика де посіла ІІ місце, підготувала вчитель Горбатюк Лідія Василівна .

Дзюбрін Денис приймав участь у конкурсі «Природа Малого Полісся очима дітей» у номінації «Фотошедевр» нагороджений Грамотою та призом, керівник Якубовський Іван Володимирович.

Никитюк Владислав, Прокопивнюк Дмитро учні 6-го класу прийняли участь у конкурсі «Замість ялинки - зимовий букет» за що було оголошено Подяку.

Шановні батьки щиро дякуємо Вам і висловлюємо глибоку вдячність за дітей, які  показали  себе як учні, що здатні глибоко мислити, долати труднощі, показувати чудові результати, перемагаючи гідних суперників. Перемога Ваших дітей  - це наша спільна радість. Завдяки Вашій підтримці, розумінню, ми зможемо і далі виховувати молодь, повну сил і прагнень до знань, творчості.

Заступник з ВР Л.І.Завальська

Переглядів: 79 | Додав: sch-kl | Рейтинг: 0.0/0