Субота, 18.11.2017, 03:39

Головна » 2016 » Травень » 26 » Літературне свято «Стежиною долі І.Франка»
Літературне свято «Стежиною долі І.Франка»

Фоторкепортаж

На сцені портрет Івана Франка, прикрашений вишитим рушником. Розгорнута книжково-ілюстративна виставка «Іван Франко – Великий Каменяр», цитати з творів Франка, висловлювання про поета.

Свято розпочинають учні 6-7 класівКлубівської ЗОШ І-ІІІ ст. : Васильчук В., Моцеглов Д., Борщевська А., Тимчук І., Румак М., Карун О., Бабак А., Бабак В., Пархомюк Н., Фарбей С.  розповідають присутні про чарівний куточок Прикарпаття, де народився і зростав маленький Іванко. З якою любов’ю і теплотою відзивався славний син нашого народу про землю, де пройшло його дитинство!  Цього року виповнюється 160 років від дня народження та 100 років з дня смерті Івана Яковича Франка. Письменник, фольклорист, учений, громадський діяч – це все про багатогранну постать, справжнього патріота українського народу – Великого Каменяра.

Іван Франко і пісня невіддільні. Франкові пісні – це тиха зажура і спалах сердець, що кохають, це жмутки зів’ялого листя, що летять – осипаються над чиєюсь долею. Пісні «Ой  ти, дівчино, з горіха зерня», «Чого являєшся мені у сні?» линуть зі сцени у виконанні дівчаток 6-7 класів. Учениця 7 класу Васильчук В. зачитує вірш «Не пора, не пора», покладений на музику Д. Сичинського, який став національним гімном. Іван Франко завжди думав про свій народ, віщував йому славне майбутнє. Васильчук В. та Моцеглов Д. зачитують пролог до поеми «Мойсей».

Як актуально і сьогодні звучать слова Каменяра! Як не вистачає нам Великого Мойсея! Ім’я великого сина українського народу, письменника і вченого назавжди залишиться в наших серцях.

Стирає час міста і роки. Як невгамована ріка.

Але не можна старти кроки у вічність велита Франка.

Захід провели та підготували вчитель української мови та літератури Горбатюк Л.В.,  бібліотекарі Шарко М.Г., Петрук Л.В.

Переглядів: 251 | Додав: sch-kl | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2016  »