Четвер, 14.12.2017, 05:32

Головна » 2017 » Березень » 18 » «Кобзарю! Знов до тебе я приходжу…»
«Кобзарю! Знов до тебе я приходжу…»

Фоторепортаж

В Клубівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 10 березня була проведена літературно-драматична композиція «Тарас Шевченко – наш. Він для усіх століть…».

Учні 5-11 класів під керівництвом вчителів української мови та літератури Горбатюк Л.В., Бондарук Н.М. провели подорож по творчій спадщині Великого Кобзаря. Ведучі свята учні 10 класу Якобчук Марина, Корнійчук Світлана з болем в душі розповідали про гірку долю маленького Тараса. Не лишилися в стороні й учні 5-8 класів, які з захопленням декламували вірші великого поета, а учні 6 і 9 класів розповідали бувальщини з життя Т. Шевченка.

Порадували своїм співом присутніх дівчата 5-7 класів піснями, покладеними на вірші Тараса Григоровича: «Зацвіла в долині червона калина», «Зоре моя вечірняя», а учениця 8 класу Берлізова Анастасія піснею «У перетику ходила» - керівник Власюк В.М.

До уваги глядачів були представлені цікаві інсценізації з творів Кобзаря: «Тарас і мати» - учні 7 класу, «Тарас і Оксана» - учні 5 класу, сценка з дитинства у виконанні учнів 6 класу «Залізні стовпи».

Яке велике серце треба мати, щоб у ньому палало стільки любові і жалю, стільки ніжності, розуміння до тієї, що зветься Жінкою! Шевченко ніби зібрав воєдино всі страждання  закріпачених жінок і на весь голос розказав про них цілому світові.

На нашому святі також прозвучали уривки з творів про жінку-матір: «Катерина», «Лілея», «Наймичка», «Сова», «Русалка», «Тополя», які донесли страждання жінки до гостей учні 8 класу. При допомозі бібліотекарів Шарко М.Г., Петрук Л.В. була представлена добірка творів Великого Кобзаря «Є в Шевченка народження дата, дати ж смерті в Шевченка немає».

Шануючи Кобзаря,  вклонімося до землі за його безсмертне слово, за віру, за надію в те, що над Україною ще зійде світанкова щаслива зоря волі й добробуту, зоря свободи і розквіту. Пам’ятаймо Шевченкові полум’яні слова: «Борітеся – поборете!

Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава

І воля святая»

Горбатюк Л.В., Шарко М.Г.

Переглядів: 39 | Додав: sch-kl | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »