Субота, 18.11.2017, 03:38

Головна » 2013 » Квітень » 8 » «Добрий день, книжковий тижню!»
«Добрий день, книжковий тижню!»

Бібліотека море книг,бібліотека – храм науки. Переступайте наш поріг, беріть скарби нетлінні в руки! Нема прекрасніших доріг, ніж в цей вселюдський храм науки. (П.Гоць).

Саме такими словами розпочалося відкриття книжкового тижня в бібліотеці Клубівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а також цього дня  на базі нашої школи відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів під керівництвом методиста районного відділу освіти Сологуб Л.В..

Святково прибраний зал, оформлена книжкова виставка «Добрий день, книжковий тижню!».

Безмежна сила книги.Без неї людина сліпа.З дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує.Вона відкриває нам небачені обрії,допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя.

Книга допомагає у навчанні і вихованні, збагачує знаннями, зміцнює волю.

Книга мудрий друг,який невміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. Тому на нашому святі ведучі Шевчук Юлія та Капітан Влада говорили тільки про книгу.А учениці 7 класу Кушнірук Вікторія, Кравець Іванна,Дмітріява Дарія розповіли вірші: «Гімн книзі»,»Пісенька юних читачів», «Пам»ятка читачеві».

Звичайно на свято завітали казкові герої: Попелюшка, Незнайко, Червона шапочка, Буратіно і сама найголовніша гостя свята-  Королева книги.Тут був хлопчик, який погано поводився з книгами і лікар,який лікує книги.

Мешканці королівства Книги приготували номери художньої самодіяльності: учні 1 класу виконали танець «Бджілка», 3 клас пісенька «Книголюби», 2 клас «На пташиному подвір,ї», 4 клас «Катеринка», 6 клас з піснею «Ми одна сім»я» і на кінець порадував своїми виступами танцювальний колектив старшої групи Клубівського будинку культури  танцями «Соловушка», «Самба». Все це допомогли підготувати вчителька музики і співів Астапенко І.М. та педагог- організатор Губенко Ю.М..

В школі був проведений конкурс дитячих малюків до улюблених казок та дитячих літературиних творів. Кращі роботи були нагороджені подарунками.

Провели і підготували свято бібліоекар школи Шарко М.Г. і сільської бібліотеки Петрук Л.В..
Переглядів: 459 | Додав: sch-kl | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2013  »