Субота, 18.11.2017, 03:33

Головна » 2011 » Квітень » 9 » «Добрий день, книжковий тижню!»
«Добрий день, книжковий тижню!»

Безмежна сила книги. Без неї людина «сліпа». З дитячих літ книжка допомагає зрозуміти світ, що нас оточує, вона відкриває нам небачені обрії, допомагає нам зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя.

Книга допомагає у навчанні і вихованні, збагачує знаннями, зміцнює волю.

Книга – мудрий друг, який не вміючи говорити, розказує про незвичайні пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ.

Уміння вдумливо читати кожну книгу збагатить ваше життя, зробить його більш цікавим і наповненим.

А навчать вас цьому не тільки батьки або вчителі, а й господарі будинків, які звуться - бібліотека.

18.03.2011 року у Клубівській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочався Всеукраїнський тиждень дитячого читання літературною грою « Бібліотека – книжковий дім».

Бібліотекарі школи Шарко М.Г.  та сільської бібліотеки Петрук Л.В. розпочали  тиждень книги із проведення свята літературною грою «Бібліотека – книжковий дім». Провели дуже цікаву і змістовну вікторину між учнями 1 – 7 класів. За кожну десятку найправильніших відповідей вручалися  грамоти і в дарунок усім присутнім і переможцю звучали музичні номери.

Переможцями гри визначилися учень 4 класу Романюк Костянтин (класовод Якубець Г.С.) , учень 5 класу   Корнійчук Максим ( класний керівник Плаксій І.П.), дуже активними були учні 1 класу ( класовод Романюк Т.М.) , за що отримали в подарунок танець « Маленьких каченят»- під керівництвом Білоуса Л.М., який тісно співпрацює зі школою, бібліотекою і є активним учасником у проведенні усіх масових заходів села.

У виконанні учениці 5 класу Кушнірук Вікторії прозвучали пісні               « Українка» та в супроводі танцювального колективу середньої групи пісня      « Сад молодий».

Любі друзі ! Шануйте, бережіть, любіть  книжку. Читайте, хай не буде у вас жодного дня, щоб ви не прочитали хоча б однієї сторінки.

Провели і підготували шкільний бібліотекар Шарко М.Г. і  Петрук Л.В.

Переглядів: 613 | Додав: sch-kl | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2011  »