Субота, 18.11.2017, 03:43

Головна » 2011 » Грудень » 13 » Атомна енергія - енергія розвитку
Атомна енергія - енергія розвитку

Для України, як і для решти країн з обмеженими запасами органічного палива, атомна енергетика - надійний, екологічно чистий і безпечний спосіб виробництва електроенергії. З якою б пересторогою ми не ставились до атомної енергетики, мусимо визнати, що сьогодні без неї обійтись неможливо.

АЕС виробляють дуже велику кількість електроенергії і ніякі інші альтернативні джерела не виробляють скільки енергії, яка потрібна людям. Тож, учні 6-8 класів цікаво і змістовно познайомили присутніх на бесіді - розповіді, яку провели і підготували бібліотекар школи Шарко М. Г. та сільський бібліотекар Петрук Л. В. про історію, різні види й способи отримання енергії, яка оберігає та освітлює.

Життя людини завжди залежало від її вміння використовувати  різні джерела енергії. Це енергія вогню, води, вітру, енергія сонця, електрична енергія, органічні джерела енергії і на кінець ядерна енергія.

Учениця 9 класу Довга Альона  і учениця 8 класу Данилець Юлія дуже цікаво розповіли про перші кроки ХАЕС, про саме місто Нетішин, а учень 5 класу Романюк Костя розповів вірш В. Кравчука «Гімн Нетішину».

Дуже цікаво і змістовно учні 2 класу, класовод Романюк Т.М., розповіли вірші про те, що знаходячись в 30 кілометровій зоні від ХАЕС в нас чисте  повітря, ростуть прекрасні лісі, дерева, гриби, квіти.

До цього уроку учні 2-7 класів намалювали ряд малюнків на тему: «Атомна енергія - енергія розвитку», кожен учень знайомив присутніх із своїм малюнком і розповідав, що він на ньому намалював, як він бачить використання енергії в побуті. Ведучі Альона і Юля з допомогою присутніх визначили 7 найкращих малюнків, які були відзначені призами. Це малюнки Румак Марини -2 клас, Куліченко Аліни – 2 клас, Писаревської Вікторії – 4 клас, Сидорчук Саші – 6 клас, Кравець Іванни – 6 клас, Файчука Івана – 7 клас.
Переглядів: 903 | Додав: sch-kl | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2011  »